ŻYCZENIA WIELKANOCNE 30 marzec 2015 Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy obsługi życzą Państwu zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja!